نتایج جستجو برای عبارت :

ذکر اَمَن یُجیب

یاصاحب الزمان ،میدانی مولا جـــــان..مرا از کودکی به جدایی ها عادت دادند...همان جایی که می نوشتند:خوب ها .. بدها ..و من بدترین بد ها هستم ..آری ! قبول دارم بد بودنم را ..اماای آقایی که از همه کس به من نزدیک تری ..من که جز شما کسی را نمی شناسم ..بد بودم .. میدانم ..بد کردم .. میدانم ..اما جز تو کسی را ندارم ..ای امیدِ نا امیدان ..رهایی ام بخش از این دلتنگی و فراقی که اسیر آن شده ام ..آقا جان ...عجیب خستـــه ام از خودم ..میشود برای من اَمَّن یُجیب بخوانی ..؟اللهم ع
به نام آفریننده عشق پاک❣️
همراهان عزیزم سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. 
شهادت جانسوز حضرت زهرا سلام الله علیها رو خدمت شما دوستای نازنینم تسلیت میگم و ازتون میخوام هرکس این پست رو خوند 5 تا اَمَّن یُجیب برای سلامتی آقامون بخونه.
امروز که از خواب بیدار شدم حس کردم حالم خوب نیست. اما با این حال از جا بلند شدم. رفتم طبقه بالا به بابام سلام دادم و یه چیزی خوردم و برنامه روز رو نوشتم و زدم به بالای کمدم تو اتاق که رد شدم ببینم چیکار باید کنم. نوشتم
هر که آمد نشانِ ایمان داد ، کرده قصدِ فریبِ ما مردم 
یا کسی که به زهد فرمان داد ، کرده دستش به جیب ما مردم 
گاه گاهی زِ دفتر و دیوان ، گاه گاهی زِ سفره ی بی نان 
گاه گاهی زِ طفلِ بی بابا ، گاه خورده زِ سیبِ ما مردم 
تا شکمها ، پر شد از نعمت ، میزند لافِ طاعت و خدمت 
خادمِ آستانِ خود شده اند ، والیانِ نجیبِ ما مردم 
خوردنِ چشمه هایِ این سامان ، بردنِ  دشتهایِ این دامان 
شد نسیبِ امیر و یارانش ، غصه اش شد نسیب ما مردم 
تا که با یکدگر غریبه شدیم ، از ه
اللّهمّ صلّ علیٰ ولیّک علیّ بن محمّد الهادی
النّقیّ سلاماً دائماً بدوام عزّک و سلطانک.
امام خامنه ای
شهادت حضرت امام هادی (سلام‌اللّه‌علیه)
را تسلیت عرض میکنم. این امام بزرگوار در مجموعه‌ی آثار و برکاتی که از ائمّه‌ی هدیٰ
(علیهم‌السّلام) رسیده است، این خصوصیّت را دارد که در ضمن زیارت، مهم‌ترین فصول مربوط
به مقامات ائمّه (علیهم‌السّلام) را با بیان وافی و شافی، با زیباترین تعبیرات بیان
کرده‌اند. زیارت جامعه‌ی کبیره، از این بزرگوار است؛

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Series Swim